Platba a dodanie

Spôsob dodania tovaru

Tovar posielame Slovenskou poštou formou listu/balíka alebo listovej/balíkovej dobierky, prípadne kuriérom za príplatok (viď. nižšie “Poštovné a iné poplatky”). Nakoľko sme zároveň klasický obchod, tovar si po internetovej objednávke môžete vyzdvihnúť aj priamo v našej predajni pri zachovaní ceny z internetového obchodu. Ak vám tovar alebo oznámenie o uložení na pošte nebolo doručené ani do 7 dní po našom e-maili, resp. SMS o expedícii, kontaktujte prosím svoju dodávaciu poštu aj nás. Bližšie informácie o Vašom balíku a možných dôvodoch nedoručenia vám po preverení následne poskytneme e-mailom.

 

Spôsob platby

– dobierka (platíte až pri doručení tovaru)
– prevodný príkaz na základe vystavenej predfaktúry (tovar zasielame až po úhrade)
– hotovosť (osobný odber)
– platobná karta (osobný odber)
– darčeková poukážka (pri platbe za objednávku darčekovými poukážkami sa z darčekovej poukážky nevydáva) V každej zásielke je priložená faktúra – daňový doklad, ktorá zároveň slúži ako záručný list (ak ste si nepriali inak). k doklad chýba, prosíme informuje nás čo najskôr telefonicky alebo na e-mailovú adresu bchod@huntingland.sk

 

Poštovné a iné poplatky

K uvedeným cenám pripočítavame nasledovné poštovné podľa spôsobu a adresy dodania.
Kompletné podmienky poštovného si môžete pozrieť tu.
– Pošta 1. trieda SR 2,5 € platba prevodom
– Kuriér SR 5 € platba prevodom
– Kuriér ČR 8 € platba prevodom
– za platbu na dobierku sa pripláca 1€ k štandardnému poštovnému
– pri objednávke nad 100 € a viac poštovné neúčtujeme
Iné poplatky ani balné neúčtujeme. V prípade rozdelenia jednej objednávky na viac zásielok na základe vášho želania vám môže byť účtované poštovné za každú zásielku samostatne. Pozrite si podrobné podmienky poštovného.