Vyhľadávanie
 

Ďalekohľad BL 8x44 HD NEW

629.00€
MINOX BL HD – Optika najvyššej kvality so zárukou Made in Germany
 
Nové ďalekohľady MINOX BL HD sú stelesnením nemeckého inžinierstva v oblasti výroby ďalekohľadov. Vysokokvalitné HD sklo v kombinácii s najjemnejším vrstvením a optomechanickými prvkami poskytuje jedinečný zážitok z pozorovania. Ľahký a ergonomický kryt disponuje dynamickým otvoreným nosným mostíkom. MINOX BL HD – všetko, čo očakávate od kvalitného ďalekohľadu s označením Made in Germany.

Spoločnosť MINOX prepracovala a pridala ďalšie funkcie pre obľúbené modely BL 8x44 a 10x44 HD určených ako pre pozorovateľa prírody, tak aj pre lovca. Novo navrhnutý ďalekohľad BL HD sa teraz môže pochváliť vyšším kontrastom, mimoriadne veľkým zorným poľom a znížením rozptýleného svetla, čo dodáva jedinečný zážitok zo sledovania. Okrem toho otvorená konštrukcia radu BL HD zaisťuje spoľahlivé ovládanie jednou rukou, čo umožňuje väčšiu voľnosť pohybu a lepšiu priľnavosť - obzvlášť užitočnú a využiteľnú pre použitie v ťažkých poveternostných podmienkach alebo v náročnom teréne.


MINOX ďalekohľady BL HD sú vybavené výkonným optickým systémom s multi antireflexnou vrstvou, ktorá zaručuje vynikajúci optický výkon a neutrálne farebné stvárnenie objektu v pohľade. Tieto objektívy sú vybavené prémiovým HD sklom pre lepšiu farebnú korekciu a vyššiu priepustnosť svetla, zatiaľ čo fáza korekcie strešných hranolov zaisťuje výnimočné detailné stvárnenie obrazu a vysoký kontrast aj za zhoršených svetelných podmienok. Používatelia, ktorí nosia okuliare ocenia veľké a číre zorné pole bez vinetácie, zatiaľ čo otočné očnice s klikaním ponúkajú jednoduché nastavenie. MINOX BL 44 HD tiež prichádza s neoprénovým popruhom a púzdrom. 


Nový MINOX BL 8x44 HD a BL 10x44 HD sú k dispozícii od apríla 2016.

 

TECHNICKÉ PARAMETRE

Zväčšenie: 8x

Priemer predných šošoviek: 44mm

Dioptrická korekcia: +/- 4 dpt.

Výstupná pupila: 5.5 mm

Zorné pole na 1000m : 136m

Očný reliéf: 19.5 mm

Najnižší rozsah: 2.5 m

Prevádzková teplota: -10oC až +50oC

Vodeodolnosť: 5 m

Rozmery: 150x130x53 mm

Hmotnosť: 740 g


 

 
 
0.00€0ks
Zdieľať produkt
Zdielať cez Digg Zdielať cez E-Mail Zdielať cez Facebook
Zdialať cez Twitter