Vyhľadávanie
 

Ďalekohľad BD 8x24

199.00€

Inovatívny optický dizajn, ktorý sa vám zmestí do vrecka

Mnohé medzinárodné ocenenia neustále potvrdzujú vysokú kvalitu kompaktných ďalekohľadov značky MINOX. Inžinieri značky MINOX zabezpečili vývojom ďalších nových prvkov ešte lepší výkon. 


Rozlišovacím znakom tejto generácie ďalekohľadov je zdokonalený okulár určený nositeľom okuliarov. Očný reliéf bol zväčšený o viac ako 30%. To znamená, že nositelia okuliarov budú mať plné zorné pole. Tento kompaktný ďalekohľad disponuje otočnými gumenými očnicami, ktoré je možné nastaviť na pol otáčky. 


Pri výbere jedného z modelov BD zistíte, čo znamená skutočná kvalita. Pevné telo z ABS a gumená výstuž poskytujú trvácnosť optického systému, aj v ťažkých podmienkach. Ďalším odlišovacím znakom je komplexný systém šošoviek s mnohovrstvenými hranolmi typu roof, ktoré poskytujú výnimočný kontrast a mimoriadne vysokú rozlišovaciu schopnosť, aj v náročných svetelných podmienkach. 


Ergonomický tvar zabezpečuje výbornú manipuláciu a pozorovanie prírody, scenérie, športových podujatí, operných a divadelných predstavení bez trasenia.

Balenie obsahuje popruh a nylonové puzdro.


TECHNICKÉ ÚDAJE:

Zväčšenie: 8x

Priemer predných šošoviek: 24 mm

Výstupná pupila: 3 mm

Zorné pole: 91 m na 1000m

Očný reliéf: 18 mm

Dioptrická korekcia: ± 3 dpt.

Najnižší rozsah: 1.6 m

Šero faktor: 13.9

Prevádzková teplota: -10°C do +40°C

Výška x šírka x hlbka: 112 x 65 x 44 mm

Hmotnosť: 297 g

0.00€0ks
Zdieľať produkt
Zdielať cez Facebook
Zdialať cez Twitter