Vyhľadávanie
 

Akčná kamera ACX 100

199.00€

Či už vo chvíli voľného pádu, v u-rampe, na zjazdovke, alebo pri cyklistike, nová MINOX ACX 100 HD kamera je ideálnym spoločníkom pri výkone voľnočasových aktivít, extrémnych športov. Maximálne full HD video rozlíšenie 1080p, 135 ° výborný širokouhlý objektív, rovnako ako kapacita pamäte až 32 GB zaručujú dlhú životnosť. Vďaka multi-voliteľnej montážnej sade a kompaktnému robustnému a vodotesnému telu, by táto nová ACX 100 kamera nemala chýbať pri žiadnej príležitosti, alebo dobrodružstve. Kvalitný modul fotoaparátu s 135 ° extra širokouhlým objektívom zaručujú vysokú kvalitu obrazu a vysoký kontrast, vďaka automatickému ovládaniu expozície a vyváženia bielej farby.


S modulom rotujúcej kamery, sú horizontálne zábery vždy zachytené i v neobvyklých polohách. Intuitívne ovládanie pomocou jediného tlačidla, rovnako ako rýchle a jednoduché upevnenie, zabezpečuje pohodlnú manipuláciu. Okrem toho, môže byť ACX 100 rýchlo odnímateľná  z adaptéra v každom okamihu a znova pripojená na natáčanie. Ku každému videu je navyše zaznamenaný zvuk pre umožnenie efektívneho prehrávanie.


SDHC karta je súčasťou dodávky (4 GB), umožňuje natočenie 45 minút plného HD záznamu. Je tiež možné používať pamäťové karty až do 32 GB. MINOX ACX 100 má dobíjaciu a vymeniteľnú batériu. To ponúka užívateľovi výhodu, že je schopný vložiť ďalšiu batériu, aby pokračoval v nahrávaní, ak nízke teploty spôsobia zníženie kapacity, pôvodne nainštalovaných batérií.


BALENIE OBSAHUJE:
adaptér, popruh a montážnu podložku pre cyklistickú a lyžiarsku helmu, dobíjacie lítium-iónové batérie, 4 GB SDHC pamäťové karty, rovnako ako USB kábel.


 

0.00€0ks
Zdieľať produkt
Zdielať cez Facebook
Zdialať cez Twitter